Incrediwear EQUINE vatnikud 2tk/pakis

108.90 120.00 

Incrediwear Equine vatnikud sobivad mugavalt ümber hobuse jalgade ja on loodud selleks, et aidata vältida vigastusi, kiirendada taastumist ja parandada jõudlust.

Kasutamine:

Pärast treeningut;
Treiler;
Vigastusest taastumine.

Eelised:

Vähenenud turse ja põletik;
Vähenenud valulikkus;
Suurenenud vereringe;
Suurenenud lümfidrenaaž;
Kiirendatud taastumisaeg;
Jalgade jahutamine.

Kuna Incrediwear ei põhine kompressioonil, siis saab seda kasutada pikema aja jooksul ja 24/7.

Külmateraapia – TÄHELEPANU: “Külmakoti” efekti ei saa tekitada vatnikutega. Selle saavutamiseks kasutage Incrediwear kabjasokke või elastiksidemeid.

Incrediwear on uudne kangas, mida on sporditööstuses kasutatud üle 6 aasta. Incrediweari tekstiili on põimitud germaaniumi/süsiniku kiud, ning mis aktiveerub kehasoojuse mõjul. Negatiivsete ioonide vabanemine põhjustab piirkonna verevoolu suurenemise koos suurenenud lümfi äravooluga piirkonnast. Incrediwear Equine sari on mõeldud hobustele. Põhimõtteliselt suurendab toode kuivana kandmisel verevoolu ja soodustab lümfisüsteemi äravoolu. Märjana kandmisel (eriti sooja või kuuma veega) toimub endotermiline reaktsioon, mille tulemuseks on pinnatemperatuuri langus, mis kutsub esile nn “külmakoti” efekti. Toodet võiks kasutada kuivalt enne treeningut, et suurendada verevoolu, ja märjalt pärast treeningut, et saavutada jahutamine ja turse vähenemine. Hobuste ravi peab toimuma teie veterinaararsti järelevalve all ja/või nõuannete all. Kui teie veterinaararst ei tunne Incrediwear Equine’i, paluge tal lisateabe saamiseks pöörduda meie poole.

PESUJUHISED: Asetage padjapüüri või pesukotti. Peske soojalt või külmalt kuni 40C juures. Madalatel pööretel trummelkuivatus. Kuivamiseks asetage siledale pinnale. Mitte valgendada. ÄRGE triikige. MITTE keemiliselt puhastada.

Tootekood: - Kategooria: