Tehnoloogia uueneb tänapäeva maailmas pidevalt. Alates 2009. aastast on Incrediwear püüdnud revolutsiooniliselt muuta tervishoiu- ja sporditööstust toodetega, mis kiirendavad vereringet, et vähendada põletikku, leevendada valu, optimeerida jõudlust ja kiirendada taastumist. 

KUIDAS INCREDIWEAR TÖÖTAB?

Tehnoloogia Incrediwear toodete taga on lihtne -  spetsiaalne kangas sisaldab pooljuhtelemente, mis aktiveerudes keha temperatuuri toimel hakkavad eraldama negatiivseid ioone. Tekkiv vibratsioon suurendab ja kiirendab vere voolu piirkonnas. Kiirem vereringe aitab tuua sihtpiirkonda rohkem hapnikku ja toitaineid, mis kiirendab organismi loomulikku paranemisprotsessi ja taastumist. Erinevalt kompressioontoodetest, toimivad Incrediwear tooted ilma kompressioonita. Tehnoloogiat selgitava täpsema video leiate SIIT!

Incrediwear tooted on sobilikud kõigile - nii profisportlastest kuni eakate pensionäride ning traumast või operatsioonist taastujateni välja. Igasugune liikumine peab olema valuvaba ning Incrediwear aitab seda teha. Kui ise ei oska sobivat toodet välja valida, siis oleme rõõmuga valmis abiks olema. Meid saab külastada Kadaka tee 36 või helistada telefonil 656 7333.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga