Põlvetugi/põlveortoos

47.10 

SUURUSKAART
M – 30-35cm
L – 35-41cm
XL – 41-51cm
XXL – 51-61cm
NB! Ümbermõõt mõõdetuna 5cm põlvekedrast kõrgemalt

TOOTE KIRJELDUS:
Põlvetugi sisaldab rakuseinte vibratsiooni tekitavaid ja sellel viisil vereringet parandava toimega aktiivseid koostisaineid (süsinikku ja germaaniumi). Põlvetugi kiirendab vereringet ning kiirendab seeläbi taastumist, leevendab valu ja vähendab põletikulisust järgmiste probleemide puhul: artriit, kõõlusepõletik, jooksmisest tingitud põlvevigastused, bursiit, põlvesidemete vigastused, ülekoormusest tingitud vigastused, kurnatud põlveliigesed, valutavad põlveliigesed, löögi tagajärjel tekkinud vigastused, nihestused ja kõõluste/meniski rebendid.

Selleks, et treenida, sooritada füsioterapeudi või taastusarsti poolt soovitatud harjutusi, on vaja kõigepealt vähendada valu. Kui valu väheneb, siis saab põlveprobleemidega inimene rohkem treenida ja teha harjutusi lihaste tugevdamiseks. Eriti oluline, kui sul on probleeme põlve “kulumisega”, liigestega või meniskiga. Tugevate lihastega ei koorma sa liigselt põlveliigest. Incrediwear põlvetugi on pehme ja see ei tee kuidagi lihaseid nõrgaks. Kui sul on vähem valu, siis sa saad rohkem võimelda ning nii sa hoopis tugevdad oma lihaseid. Incrediwear põlveortoosi soovitavad ka paljud füsioterapeudid ning spordiarstid just selle tõttu, et see aitab sul tugevamaks saada.

KOOSTIS:
49% polüester (sisaldab süsinikku), 25% nailon (sisaldab germaaniumi), 21% puuvill (sisaldab germaaniumi), 5% elastaan.

KASUTAMINE:
Võib kanda ööpäevaringselt.

HOOLDUS:
Põlvetuge on lihtne puhastada. Peske sooja või külma veega, kuivatage trummelkuivatis madalal programmil. Toodet ei tohi valgendada, triikida ega keemiliselt puhastada.

Pakend sisaldab ühte põlvetuge.

Tootja on märgitud pakendil.

EESTI HAIGEKASSA DIGIRETSEPTI SOODUSTUS:
Soodustuse määr: 90%
(Isiku osalus 4,71 / riigi osalus 42,39)

SOTSIAALKINDLUSTUSAMETI SOODUSTUS:
Soodustuse määr 50%
ISO kood 06.12.09.01
(Isiku osalus 23,55 / riigi osalus 23,55)

  • Incrediwear põlvetugi toimib valu ja põletikku vähendavalt seetõttu, et on valmistatud spetsiaalsest tekstiilist. See tekstiil sisaldab germaaniumi ja süsinikku  ning selle kasutamisel hakkab piirkonnas märgatavalt kiirenema verevarustus, mis aitabki kaasa põletiku vähenemisele.