Sääre tugiside-säärised (paar)

55.00 

SUURUSKAART
S/M – 30-41cm
L – 42-55cm
NB! Mõõda sääre jämedaima koha ümbermõõt.

Pakend sisaldab 2 sääre tugisidet.

Tootja on märgitud pakendil.

 • Sääre tugiside-säärised

  Sääre tugiside-säärised – Tugisidemeid ehk sääriseid kasutavad paljud jooksjad ja teiste spordialade harrastajad. Incrediwear säärised sobivad sportimiseks, aga ka peale sooritust. Kandes Incrediwear toodet kohe peale sooritust on võimalik kiiremini taastuda. Kui taastud kiiremini, siis on ka su järgmine sooritus hea ja kindlasti parem, kui sinu konkurendil, kes peale treeningut Incrediweari ei kasuta!

  Sääre tugiside-säärised toote kirjeldus

  Sääre tugiside materjal sisaldab rakuseinte vibratsiooni tekitavat ja seeläbi verevarustust kiirendava toimega aktiivset koostisainet süsinikku. Paranenud vereringe toetab taastumist, leevendab valu ja vähendab põletikulisust järgmiste probleemide puhul: sääre venitused/rebendid, ägedad ja kroonilised vigastused, lahasesse pandud säär, artriit, krambid ja muud sääre vigastused.

  Incrediwear tooted ei ole kompressiooni põhised. Selleks, et vähendada treeningjärgset lihasvalu ei ole vaja kompressiooni. Loe lähemalt Incrediwear toimemehhanismist või vaata siit

  KOOSTIS:
  73% polüester (sisaldab süsinikku) 27% nailon  10% spandeks.

  KASUTAMINE:
  Võib kanda ööpäevaringselt.

  HOOLDUS:
  Sääre tugisidet on lihtne puhastada. Peske sooja või külma veega, kuivatage trummelkuivatis madalal programmil. Toodet ei tohi valgendada, triikida ega keemiliselt puhastada.